Oddaj swe zmysły Chaosowi...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wstąp do Nas a sam Chaos umili Ci czas
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mr. & Mrs. Torture!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sicarius.

Sicarius.


Liczba postów : 129
Join date : 20/10/2012
Age : 29
Skąd : Jestem Strasznikiem tych miejsc, w których tak pragniesz wciąż być...

Mr. & Mrs. Torture! Empty
PisanieTemat: Mr. & Mrs. Torture!   Mr. & Mrs. Torture! EmptyNie Paź 21, 2012 2:06 pm

Nie uwierzę,że nie macie sadystycznych skłonności... Przynajmniej część z was jakieś tam ma. Oto gra, żeby się na niej wyżyć i rozwinąć fantazję xD


Otóż gierka polega na opisaniu jakiejś tortury.
Jedna osoba daje jakąś postać (znaną) a osoba pod nią pisze, co by można tej osobie zrobić i typuje jakąś osobę.
Tortury mogą być szczegółowo opisane,ale nie muszą.
Tortury mogą być krwawe, psychiczne, psychiczno-fizyczne...Jak kto chce.
Można też zacząć to jak opowiadanie: kiedy się daną osobę złapało i gdzie, albo szereg różnych zdarzeń, które niby nie działają osobno,ale skumulowane to już inna bajka ^^.
Wszyscy są dozwoleni.
Jeżeli chodzi o torturowanie jakichś magicznych stworzeń jak wilkołaki, wampiry i tym podobne to można torturować w każdy sposób, nie trzymamy się akurat danej serii (w sensie,że jak piszemy o Cullenie to możemy napisać,iż słońce go parzyło/zabijało/oślepiało a nie tylko się świecił jak to Meyer uznała w swojej książce).
Mam nadzieję,że zabawa się przyjmie.

Na pierwszy ogień idzie... Bella ze Zmierzchu! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Satanachia.

Satanachia.


Liczba postów : 135
Join date : 20/10/2012

Mr. & Mrs. Torture! Empty
PisanieTemat: Re: Mr. & Mrs. Torture!   Mr. & Mrs. Torture! EmptySro Paź 24, 2012 11:27 pm

Bella Swan.. Hmm.. Albowiem jest już dosyć pusto, a ja nie bardzo mam ochotę myśleć sprawę zakończymy dosyć szybko.
Metoda jaką posłużymy się, by zabić nasze małe wampirzątko, nosi miano Trzech Cięć. Jest to prosta, a jakże skuteczna metoda tortur, którą znamy już od wieków, a więc..
Operację "Trójka" rozpoczynamy od pochwycenia trzech niezbędnych Istot, a mianowicie: wrony (ważne, by była nieuszkodzona i żywotna), dużego woła (od biedy może być krowa, tylko spora!), oraz.. naszej Gwiazdy, czyli Belli..!

Kiedy tylko uzyskamy wszystkie składniki - włącznie z maczetą, tudzież jakimkolwiek dużym ostrzem - cięcia rozpoczynamy od dziewuszki. Rozcinamy jej brzuch i żołądek i uważając, aby się nie wykrwawiła - choć jest to średnio możliwe, w końcu wampiryzm wspiera kruche i głupiutkie ludziki - umieszczamy w nim żywą wronę. Rany zaszywamy i jak najszybciej przechodzimy do drugiej fazy operacji, aby Maleństwa nie pomarły. Rozcinamy brzuch i żołądek wołu, bądź tej nieszczęsnej wielkiej krowy, i umieszczamy w nim Belle z wroną. Rany zaszywamy i przypalamy, by zbyt szybko nie pomarły. Wampiry nie muszą oddychać, więc.. Śmierć będzie trosik trwała. A jeśli biedaczka nie zdechnie nim padnie parzystokopytny możemy ją dobić, gdy tylko wydostanie się ze ścierwa. Ewentualnie zaznajomić z ciekawszymi zabawami, ale to już zależy od czasu, chęci i fazy księżyca.~


Niech ktoś rozniesie Xerksesa, bo mnie drażni ta cała jego "boskość".
Powrót do góry Go down
 
Mr. & Mrs. Torture!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oddaj swe zmysły Chaosowi... :: Oderwanie od świata-
Skocz do: