Oddaj swe zmysły Chaosowi...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wstąp do Nas a sam Chaos umili Ci czas
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Postacie specjalne

Go down 
AutorWiadomość
Przewodnik
Admin
Przewodnik


Liczba postów : 61
Join date : 17/10/2012
Age : 32
Skąd : Jestem tym kto jest wszędzie

Postacie specjalne Empty
PisanieTemat: Postacie specjalne   Postacie specjalne EmptySob Paź 20, 2012 7:54 am

Fragment z Apokalipsy:
I widziałem, gdy otworzył Baranek jedną z owych pieczęci, i słyszałem jedno ze czterech zwierząt mówiące, jako głos gromu: Chodź, a patrzaj!
Zwycięzca:
Postacie specjalne Zaraza10
I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał.
Wojna:Yotsuda Mizuhiro
Postacie specjalne Wojna10
A gdy otworzył wtórą pieczęć, słyszałem wtóre zwierzę mówiące: Chodź, a patrz!
I wyszedł drugi koń rdzy; a temu, który na nim siedział, dano, aby odjął pokój z ziemi, a iżby jedni drugich zabijali, i dano mu miecz wielki.
Głód:
Postacie specjalne Gaad10
A gdy otworzył trzecią pieczęć, słyszałem trzecie zwierzę mówiące: Chodź, a patrzaj! I widziałem, a oto koń wrony, a ten, co na nim siedział, miał szalę w ręce swojej.
I słyszałem głos z pośrodku onych czworga zwierząt mówiący: Miarka pszenicy za grosz, a trzy miarki jęczmienia za grosz; a nie szkodź oliwie i winu.
Śmierć:
Postacie specjalne Amiera10
A gdy otworzył czwartą pieczęć, słyszałem głos czwartego zwierzęcia mówiący: Chodź, a patrzaj!
I widziałem, a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim, imię było Śmierć, a Otchłań mu towarzyszyła; i dana im jest moc nad czwartą częścią ziemi, aby zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez zwierzęta ziemskie.


Cień Rin
Kim jest Cień? Jest to istota zwana też informatorem. Może być wszędzie, może pracować dla każdego i zarazem dla nikogo. Jest to istota bardzo neutralna, ceniąca wiedzę którą może wykorzystać wszelaki sposób. Można go nazwać wolnym ptakiem jednak i tak i tak w tym świecie i on sam musi uważać na swe życie. To jak to wszystko podąży jest zależne... zbyt wiele tego by mówić. Wiemy jednak że Cień ugadał się nieco z Kaos'em. Został mu podarowany zamek za miastem aniołów w którym ponoć żyje sobie niczym król... ale coś za coś, jak to się mówi

Przewodnik Zajęte
Jest to istota żyjąca jeszcze przed katastrofą jaką uczynił Chaos swym błędem. Został on wybrany przez zgromadzenie wszystkich ras, nawet tych jeszcze istniejących, jako opiekun i nauczyciel Kaosa. Jego historia jest nieważna, zresztą po co takiemu istnieniu jak on pamięć o tym co było. Tym bardziej że jego zadaniem jest skupić się na dziecku, jak i naprawianiem zła, niepotrzebnego. Poprzez lata treningów i nauki stał się potężną istotą w fachu magii. Walka w ręcz co prawda idzie mu znacznie gorzej ale... po co gdy ma się inne potężne bronie.
Powrót do góry Go down
https://smak-chaosu.forumpolish.com
 
Postacie specjalne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oddaj swe zmysły Chaosowi... :: Forum :: Regulamin-
Skocz do: