Oddaj swe zmysły Chaosowi...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wstąp do Nas a sam Chaos umili Ci czas
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Krwawa melodia zawsze jest najpiękniejsza... ~ Keary Ruanaidh

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Krwawa melodia zawsze jest najpiękniejsza... ~ Keary Ruanaidh Empty
PisanieTemat: Krwawa melodia zawsze jest najpiękniejsza... ~ Keary Ruanaidh   Krwawa melodia zawsze jest najpiękniejsza... ~ Keary Ruanaidh EmptySob Paź 20, 2012 8:00 pm

Imię: Keary

Nazwisko: Ruanaidh

Wiek: Wygląda na dziewiętnaście lat, choć tak naprawdę ma już... sam nie wiem.

Preferencje: Uke

Rasa: Wampir

Charakter:
Eh… I od czego by tu zacząć… O już wiem! Ten chłopak jest zupełnie jak morze. Raz miły i uprzejmy innym zaś razem podły i okrutny. Nigdy nie przejmuje się tym, co na jego temat myślą inni. Zawsze mówi na głos to, co akurat jest w jego umyśle, bo jak sam twierdzi, lepsza najgorsza prawda niż najsłodsze kłamstwo. Jest bardzo pewny siebie, przez co niektórym ludziom może wydawać się arogancki. Tak naprawdę wcale nie jest taki zarozumiały, jakim się na pierwszy rzut oka wydaje. Ten pan lubi się śmiać, więc jeśli ktoś jest zbyt przewrażliwiony na swoim punkcie, to na pewno się z nim nie dogada. Jest on osobą spokojną, do czasu aż ktoś wyprowadzi go z równowagi, co nie jest prostą sztuką. Ale jeśli komuś się to uda to taki ktoś może być pewien, że wyląduje na cmentarzu. Podsumowując, Keary to wredny, sarkastyczny i podły dupek, który czerpie satysfakcję z dokuczania innym, choć czasem miewa lepsze dni, podczas których można z nim porozmawiać jak z człowiekiem. Nie należy do osób naiwnych, więc nie powinno się liczyć, że będzie się zwierzać osobie, którą krótko zna. Jeśli jednak uda ci się zdobyć jego zaufanie zdobędziesz wiernego przyjaciela, który pójdzie za tobą w ogień. Ten chłopak kocha zwierzęta i jeśli mógłby spędziłby większość czasu w parku lub lesie wsłuchując się w szum drzew. Ponoć łatwo się denerwuje, ale to nie jego wina, w końcu to ludzie są irytujący. Często wychodzi w nocy na spacery, bo ciemność pozwala mu się skupić i łatwiej rozwiązać problemy.

Wygląd:
Czerwone, niektórzy twierdzą, że rubinowe, włosy sięgają mu aż do pasa i jak twierdzi będą jeszcze dłuższe, bo prędzej pogryzie fryzjera niż pozwoli je obciąć. Posiada duże przypominające kolorem mleczną czekoladę oczy, a jego cera jest biała jak śnieg, do wysokich nie należy, bo posiada zaledwie 175cm wzrostu, mało tego ma bardzo delikatne rysy twarzy, co w połączeniu z długimi, jak to on je pieszczotliwie nazywa, kłakami upodabnia go do kobiety. Ma dwa tatuaże: wilka z napisem "Siła płynie z krwią, duma razem z nią" na prawym ramieniu i czarną różę na lewym nadgarstku. Zawsze ubiera się na czarno.

Znaki charakterystyczne:
ΦDługie do pasa czerwone włosy
ΦTatuaż róży na nadgarstku

Miejsce zamieszkania: Miasto wampirów

Umiejętności:
ΦZmiana kształtu
ΦKontrola nad zmysłami innych (mam na myśli wzrok i słuch)

Ciekawostki:
ΦZa ludzkiego życia nazywał się Erin Black
ΦNależy do jednoego z czterach najpotężniejszych wampirzych rodów, a mienowicie do rodu Tzimisce
ΦTwierdzi, że miłość, to po prostu bajka dla dzieci
ΦNa prawym udzie ma znamię w kształcie łzy

Fetysze:
ΦKrew
ΦCzarne róże
ΦKsiężyc

Słabości: Wybacz, ale nie zdradziłbym ich nawet przyjacielowi, a co dopiero obcej osobie.

Zwierzątko: Brak

Czy jesteś wyznawcą Kaos'a?: Powiedzmy, że to zależy od sytuacji i tego co mogę na tym zyskać...


Ostatnio zmieniony przez Keary dnia Sob Paź 20, 2012 8:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Przewodnik
Admin
Przewodnik


Liczba postów : 61
Join date : 17/10/2012
Age : 32
Skąd : Jestem tym kto jest wszędzie

Krwawa melodia zawsze jest najpiękniejsza... ~ Keary Ruanaidh Empty
PisanieTemat: Re: Krwawa melodia zawsze jest najpiękniejsza... ~ Keary Ruanaidh   Krwawa melodia zawsze jest najpiękniejsza... ~ Keary Ruanaidh EmptySob Paź 20, 2012 8:08 pm

Podoba mi się jednak do jednej umiejętności będę się czepiać, a dokładniej kopiowanie umiejętności innych. Wyjaśnij mi dokładniej o co chodzi w ów umiejętnością, bo jak dokładne kopiowanie nawet magii to nie zgodzę się.


Akceptuję, zaraz stworzę Ci dom
Powrót do góry Go down
https://smak-chaosu.forumpolish.com
 
Krwawa melodia zawsze jest najpiękniejsza... ~ Keary Ruanaidh
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oddaj swe zmysły Chaosowi... :: Forum :: Karta postaci-
Skocz do: